WYKONAWSTWO

Podstawą działalności Qualitis jest budowa domu pod klucz. Zajmujemy się wtedy wszystkimi sprawami począwszy od pozwolenia na budowę, organizowaniem przyłączy, realizacją domu a następnie jego odbiorem. Od niedawna pomagamy także aranżować jego wnętrze i wykończamy je. Jednakże to w jakim stopniu chcecie nam powierzyć swoją budowę zależy od Waszych potrzeb i wymagań, które ustalamy na początku naszej współpracy. Na Państwa życzenie możemy wykonać np. jedynie stan surowy w zakresie robocizny.

NADZORY BUDOWLANE

Praca w korporacji nauczyła nas, że warunkiem koniecznym każdej budowy spełniającej wysokie warunki jakościowe jest stały nadzór i kontrola nad każdym jej etapem. Analiza rynku w postaci osób, które zrealizowały własny dom potwierdziła nasze przypuszczenie, że wybudowanie domu spełniającego wszystkie nasze oczekiwania oraz unikniecie jak największej liczby błędów przy pomocy „Kierownika Budowy z doskoku” nie jest możliwe. Jest to także nie opłacalne ekonomicznie zarówno pod względem realizacji całej inwestycji jak i późniejszej eksploatacji.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

W celu uzupełnienia gamy naszych usług wprowadziliśmy do oferty kompleksowe aranżowanie wnętrz i ogrodów. W tym celu do naszego zespołu dołączył doświadczony architekt. Współpracę zaczynamy od spotkania z architektem. Ustalamy Państwa potrzeby oraz prezentujemy stosowane przez nas rozwiązania w celu ułatwienia podjęcia decyzji. W czasie wykonywania pracy cały czas jesteśmy z Państwem w kontakcie aby dograć nawet te najdrobniejsze szczegóły. Po wszystkim otrzymujecie Państwo gotowy projekt.

Świadczymy wysokojakościowe usługi w dziedzinie budownictwa. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem budów zarówno w sferze nadzoru jak i kompletnego wykonawstwa. Pracujemy łącząc wiedzę zdobytą w trakcie studiów na najlepszych Polskich uczelniach jak i następnie w jednej z największych międzynarodowych korporacji budowlanych.

Wszystkie nasze realizacje cechuje nieustanne staranie wykonania prac wysokiej jakości oraz plan kontroli. Bazując na naszym doświadczeniu oraz wiedzy proponujemy sprawdzone rozwiązania. Możemy zaproponować Państwu również systemy, które wychodzą naprzeciw szybko rozwijającemu się rynkowi technologii oraz materiałów budowlanych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Qualitis S.C.

Projekt i wykonanie Tworzenie i pozycjonowanie stron www