Nadzory Budowlane

Praca w korporacji nauczyła nas, że warunkiem koniecznym każdej budowy spełniającej wysokie warunki jakościowe jest stały nadzór i kontrola nad każdym jej etapem. Analiza rynku w postaci osób, które zrealizowały własny dom potwierdziła nasze przypuszczenie, że wybudowanie domu spełniającego wszystkie nasze oczekiwania oraz unikniecie jak największej liczby błędów przy pomocy „Kierownika Budowy z doskoku” nie jest możliwe. Jest to także nie opłacalne ekonomicznie zarówno pod względem realizacji całej inwestycji jak i późniejszej eksploatacji.

Nadzory w postaci dwóch – trzech wizyt w trakcie całej budowy niejednokrotnie generują błędy, które z reguły da się później naprawić, ale powoduje to zarówno dodatkowy koszt robocizny jak i materiału.

Mając duże doświadczenie jesteśmy w stanie wychwycić większość możliwych do popełnienia błędów na etapie przygotowywania się do każdego kolejnego etapu budowy oraz tak zorganizować jej proces aby uniknąć zwiększenia kosztów. Ponadto od początku realizacji analizujemy projekt i staramy się go wykonać lepiej niż chciał projektant.

Zachęcamy do bezpłatnej wyceny naszej usługi.

Zapytanie wraz z numerem telefonu prosimy kierować na adres: biuro@qualitis.pl Po jego otrzymaniu na pewno skontaktujemy się z Państwem.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Qualitis S.C.

Projekt i wykonanie Tworzenie i pozycjonowanie stron www